Stowarzyszenie Brydża Sportowego REBID

Nowy Portal Brydża

A jak ktoś lubi sobie poczytać: Playbridge.pl - o co chodzi?

Często słyszę pytania: "Jak zagrać na realbridge?", "Gdzie znaleźć czwartego?". Ten problem będzie już nieaktualny - od poniedziałku startować będą codziennie 2 turnieje: o 17:30 i 21:30, a pograć będzie można z brydżystami z całej Polski. Turnieje są w korzystnej cenie, sędziowane przez profesjonalnych sędziów, a swoje wyniki zobaczysz na specjalnie przygotowanej do tego stronie!

Turnieje w playbridge.pl - zaczynamy w poniedziałek

Start serwisu zaplanowaliśmy na poniedziałek. Turnieje odbywać się będą o dwóch stałych godzinach: o 17:30 zagramy 20 rozdań i będzie można powalczyć o PKL-e, a na dobry sen będzie można zagrać jeszcze turniej wieczorny, który rozpocznie się o 21:30 (16 rozdań).

Lp Turniej Godzina Atrakcje 1 Popołudniowy 20-rozd 17:30 PKL-e, klasyfikacja długofalowa 2 Wieczorny 16-rozd 21:30 klasyfikacja długofalowa, dzieci śpią

Rejestracja do turnieju - 5 darmowych turniejów!

Każdy turniej kosztuje tylko 10zł. Co więcej, każdy gracz otrzyma 5 darmowych turniejów do wykorzystania w dowolnym dla siebie momencie. Do każdego turnieju można zapisać się nawet na minutę przed turniejem, wykorzystując kupon (C2W4DWE8) lub wybierając opcję szybkich płatności (blik, karta kredytowa). W momencie gdy wpisowe jest uiszczone możesz zaczynać grę!

Inne fajerwerki

Wyniki turniejów będą importowane do serwisu pianola, gdy zalogujesz się i utworzysz tam konto (wyślemy zaproszenie każdemu zawodnikowi), będziesz mógł zobaczyć swoje wyniki oraz innych graczy. Szczegółowe wykresy pokażą Ci Twój postęp, który robisz każdego dnia.

Możesz też poprosić nas o zorganizowanie dowolnego turnieju dla paczki swoich znajomych lub chociażby jednego stolika. Zachęcamy także do zagrania z naszymi ekspertami.

W planach mamy także różne turnieje teamów oraz turnieje par z podziałem na poziomy, ligi i wiele wiele innych. Warto więc dołączyć już od pierwszego wydarzenia!

 

Odsłon artykułów:
41586