Stowarzyszenie Brydża Sportowego REBID

Mistrzostwa Polski Par Open LZBS

Dnia 10-04-2022 o godzinie 10:00 zapraszamy do OW Karina w Pszczewie na Wojewódzkie Mistrzostwa Par w Brydżu. 

Regulamin wojewódzkich eliminacji
do Mistrzostw Polski Par Open w brydżu sportowym LZBS na rok 2022
1. Regulamin określa zasady wyłaniania par z okręgu lubuskiego do rozgrywek centralnych Mistrzostw Polski Par Open. 2. Prawo uczestnictwa w MPP Open uzyskują najlepsze pary w klasyfikacji Turnieju Finałowego („Finału”), organizowanego przez LZBS. Skład zakwalifikowanej pary nie może ulec zmianie w stosunku do Finału. 3. Finał jest turniejem zamkniętym, rozgrywanym na dystansie co najmniej 20 rozdań. Wcześniej przeprowadzone będą eliminacje dla wszystkich chętnych zawodników zarejestrowanych w LZBS na rok 2022 na dystansie ok. 24-28 rozdań. 4. Warunkiem uczestnictwa w eliminacjach oraz w finale jest opłacona składka zawodnicza PZBS za rok kalendarzowy, którego dotyczą rozgrywki eliminacyjne.
5. Turniej eliminacyjny i finałowy odbędzie się 10 kwietnia 2002 r. w Pszczewie w OW Karina. Eliminacje mają formułę otwartą dla wszystkich, finał przeprowadzony będzie dla 12 par (przy starcie w eliminacjach 24 par,) lub 16 par (przy starcie w eliminacjach 30 lub więcej par).
6. Opłaty w eliminacjach wynoszą 30 zł od zawodnika, oraz 30 zł od zawodnika w finale bez zniżek.
7. W finale do przyznania są a-pkle jak za turniej z dwoma gwiazdkami
8. Dla par, które nie dostaną się do finału zorganizowany będzie dodatkowy turniej – finał B – w którym przewidziane są nagrody pieniężne
Turniej odbędzie się w OW Karina w Pszczewie 10 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00

 

Odsłon artykułów:
41571