REBID

Grand Prix Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego - Grodzisk 10-03-2024

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc w zorganizowaniu turnieju. Kto organizował jakiś turniej, ten wie, ile z tym jest pracy i bez szerszego wsparcia trudno sobie ze wszystkim poradzić. Serdecznie dziękuję PAB, PKB WZBS, LZBS za użyczenie nam sprzętu. Dziękuję sędziemu Karolowi Maćkowiakowi za profesjonalne sędziowanie.
Dziękuję wszystkim, którzy tak licznie przyjechali. Serdeczne podziękowanie dla zawodników, którzy zarejestrowali się internetowo do turnieju. Dało to możliwość dokonania rozstawienia, dzięki czemu każda linia miała podobną siłę i wyniki powinny być najbardziej miarodajne. Mam nadzieję, że zapisy internetowe na dobre wejdą do organizacji turnieju, bo bardzo ułatwia to jego przygotowanie. Dziękuję też zawodnikom za sprawną grę. Umożliwiło to przeprowadzenie zawodów bez opóźnienia i zakończenie ich zgodnie z harmonogramem.
Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się czuliście Grodzisku Wielkopolskim. Po zawodach otrzymaliśmy mnóstwo miłych wiadomości, za które serdecznie dziękujemy.
Jako organizatorzy zauważyliśmy kilka niedociągnięcia, które poprawimy w kolejnym latach. Zapraszamy na turniej w 2025 roku.

Zachęcam także do przeczytania artykułu Barbary Podgórskiej

 

 

Odsłon artykułów:
110741