Stowarzyszenie Brydża Sportowego REBID

Kongres w Puli

Zarówno zawodnicy naszej drużyny, województwa jak i kraju już pierwsze turnieje mają za sobą. 

Po więcej informacji zapraszam na stronę organizatora 

Wyniki wszystkich turniejów dostępne tutaj

Niestety w dniu dzisiejszym zabrakło trochę energii i koncentracji w ostatniej sesji turnieju i "tylko" 22 miejsce. Na kolejny turniej się przygotujemy aby 8 lub więcej godzin siedzieć i grać bez przerwy na jedzenie lub mały spacer...
Wielkie gratulacje dla całej drużyny gdyż nie byliśmy teamem do bicia i potrafiliśmy nawet z najlepszymi drużynami grać jak równy z równym. Jestem przekonany, że w kolejnych dniach jeszcze bardziej rozwiniemy skrzydła i będziemy owocnie walczyć o zaszczytne miejsca :)

W 2 turnieju drużynowym przez całą pierwszą sesję prezentowaliśmy się całkiem dobrze. Niestety w 2 sesji pojawiły się układane i układowe rozdania w których kontrakty nie do końca odpowiadały punktom. Do tego metoda przeciwnika aby w zasadzie bez licytacji wrzucać końcówki trochę nas przerosła. Taki turniej to nowe, ciekawe doświadczenie, pewnie drugi raz z czymś takim spotkamy się dopiero tutaj dokładnie za rok 😊 jednak wnioski wyciągamy już dziś.

Liczymy, że kolejne turnieje par będą już dla nas normalniejsze i porównanie do całej sali sprawi iż miejsca w środku tabeli staną się naszym łupem.

Dziś rozpoczęliśmy finałowy turniej tegorocznego kongresu. Wielkie gratulacje dla naszych zawodników gdyż zajmują 47 i 89 miejsce na 133 pary. 

 

Odsłon artykułów:
41594